Nick Twisp

Mládí v hajzlu 2 – Mladík v okovech

Představení knihy

Přední strana knihy Mládí v hajzlu, 2. dílNemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se potupného panictví a získat ženu svého srdce, krásnou a talentovanou Sheeni, jedinou „intelektuálku" v Ukiahu.


Oficiální text vydavatelství Jota.

Ukázky

1. ukázka

„Ale ne, Darlena jela na víkend domů,“ odpověděla Heather nonšalantně.

Hároš polkl. Vijay a já sme se na sebe podívali. „To zní dobře,“ řekl Hároš a sbalil si svý krámy. „Takže zdar zítra“

Asi za deset minut, když sme si rozdělávali na zemi svý spacáky, slyšeli sme přes zeď ženský zařvání.

„Zdá se, že váš kámoš na to jde zhurta,“ poznamenala Taggarty.

„My jsme všichni tak horkokrevní,“ utvrdil ji v tom Vijay.

Krev se nám ještě víc rozproudila pár minut nato, když Taggarty, údajně z důvodů hledání svý někam založený noční košile, odhodila buržoazní pokrytectví spolu se svou podprsenkou a chodila po pokoji jen tak v kalhotkách. Tak já bych jí dal lepší dvojku za velikost, ale musel bych něco ubrat za povislost a chloupky na bradavkách. Vijay jí však očividně přiznal plný počet bodů a velikou jedničku. Moje milovaná byla naštěstí v ten moment na záchodě, kde se převlíkala do (samozřejmě neprůsvitný) noční košile, takže Vijay i Francois se mohli dosytosti vynadívat.

Koupelna s hajzlama byla dost daleko od našeho pokoje, takže Taggarty (nyní provokativně oblečená v bledězeleným) hlídkovala před dveřma, abychom si mohli nad otlučenýma umývadlama vyčistit tesáky.

„Jsem ve stavu sexuální nepříčetnosti,“ přiznal se Vijay.

„Tak to seš druhej,“ řek sem.

„Jaký máš plán?“ zeptal se.

„Pro Sheeni a mě spustíme z horní postele prostěradlo. Ty zatím vyřídíš Taggarty nahoře.“

„Máš nějaké kondomy?“

„Myslím, že jo. Dal sem dva Hárošovi, takže bych měl mít v báglu ještě dalších osum.“

„To by mělo stačit,“ řekl Vijay a vykloktal si. Najednou ztuhl: „Ale co když se jim do toho nebude chtít?“

„Ale bude,“ řek sem. „Tu sexuální tenzi v místnosti bys mohl málem řezat kudlou.!“

Sheeni se nechtělo. Zašeptala: „Nebuď hloupej, drahoušku. Přece to nebudeme dělat, když jsou tu v pokoji cizí lidé.“ Dala mi na tvář sesterskej polibek a vklouzla do svý úzký postele.

2. ukázka

Hároš zase zmizel v temnotách a vrátil se se štosem lesklejch uchňapanejch časopisů. Uvnitř byly v barvách vyvedené hezké, dobře rostlé nordické páry při mnohem jednoznačnější vzájemný činnosti, než jak naznačovaly statický obrázky časopisů z mojí sbírky.

„Tyhle jsou tedy navýsost pikantní,“ povšiml si Vijay, přičemž vínem tišil svou vášnivou žízeň. „Někdo musel podplatit cenzory.“

„Myslím, že ve Švédsku cenzuru nemají,“ řek sem, když sem si mocně přihnul z flašky. „Tam sou přirození.“

„To teda jo,“ poznamenal Vijay. „Taky bych rád takový přirození, jako mají někteří z těch chlapíků.“

Jako správnej hostitel, Hároš navrhl onanii v kruhu. Přiopile sme si stáhli gatě a klekli si do kruhu na matraci s hlavněma nasměřovanýma do středu. Nevím, nač si Vijay stěžuje V soutěži o největší raketomet sem dopadl nejhůř. Hároš úmístil do středu hrníček z polystyrénu a vysvětlil pravidla.

„Tak hele, míříme do hrníčku, ten poslední to vypije.“

Vijay a já sme přikývli a čekali na signál.

„Raz, dva, tři, teď!“

Zuřivě sme pumpovali – tváře strhaný soustředěním, oči nám těkaly z jednoho rozkroku na druhej, hruď se dmula, břicho se pnulo, tři ruce horečnatě masírovaly tři žulový obelisky. Šest pohybujících se varlat zmizlo v změti blížícího se vrcholu. První zasténal a vystřelil Vijay, pak sem explodoval já a vzápětí vypískl Hároš a měl to.

„Do prdele!“ ulevil si ten loudal, když sme s Vijayem padli na matraci v záchvatu smíchu. „To není fér,“ stěžoval si. „Sem větší než vy dva, chcípáci. U mě to musí absolvovat delší cestu!“

„Tys vymyslel pravidla, Franku“ řek sem. „Buď hodnej chlapeček a vem si medicínku!“

TOPlist